Re: Ukončení prac.poměru x změna na zkrá
napište dodatek k původní pracovní smlouvě - hlavně od kdy do kdy bude pracovat a samozřejmě nový mzdový výměr. Pokud se vejdete do 2000 za měsíc, bude to zaměstnání malého rozsahu
viz např.: http://www.podnikatel.cz/clanky/kratkodobe-zamestnani-zamestnani-maleho-rozsahu/
Re: Ukončení prac.poměru x změna na zkrá
Dovolená se počítá na dny bez ohledu na velikost úvazku - pokud pracuje 4 hodiny denně, čerpá dovolenou 4 hodiny denně. Jen pokud by pracoval jen některé dny v týdnu, bylo by to asi složitější - nejsem si jistá.
Re: Ukončení prac.poměru x změna na zkrá
Nebo mě ještě napadá jestli by nebylo lepší prac.poměr ukončit, a potom udělat nový např. od října a teď řešit, zda by byla vhodná DPČ nebo klas.prac.poměr (dohoda prov.pr.asi nepřipadá v úvahu), a aby to byl malý rozsah. Děkuji za reakce.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
Prodal byt, aby mohl pražit. Dnes má Michal jednu z nejlepších káv v Evropě
Počet sledujících je přežitek. U mikroinfluencerů hledejte brand fit, radí odbornice
16. 9. 2010 8:09
Dobrý den, zaměstnankyně, která ve firmě vykonávala admin.práce a byla zaměstnána na plný prac.úvazek, dostala nabídku jiné firmy (jiná práce), aby k nim nastoupila na plný prac.úvazek - to také udělala a 6.9. k nim nastoupila po dohodě s původním zaměst., který by chtěl, aby u nich pracovala dál a dělala na zkrácený prac. úvazek. Prosím, jak vyřešit původní prac. poměr? Bylo by možné udělat dodatek k prac.smlouvě na zkrácený prac.úvazek? Nebo původní prac.poměr ukončit a udělat nový. Pokud bychom udělali zkrácený prac.úvazek, potom, jak vhodně to ošetřit, aby z toho byl malý rozsah? Děkuji.