Hlavní navigace

Zbozi z USA

  • (neregistrovaný) 92.52.30.---

    23. 9. 2010 10:25

    Dobrý den, nakoupila jsem SW z usa na fa je castka bez dph....doslo mi z celnice JCD a papir kde vse vymeruji a je to bez cla.....budu si ji davat do ucetnictvi a samovymerovat dph ci ne? a bude to pak u dph na radku 7 a 44 dekuji moc, mam v tom tak trosku uz "hokej"

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 9. 2010 11:43

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: zbozi z USA
      při dodozu ze třetích zemí provedete samovyměření na ř. 7 a44
      a dáte vše do základu daně dle § 38

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).