Hlavní navigace

Sl.cesta určený A povoleno AUV

  • (neregistrovaný) 94.199.40.---

    24. 9. 2010 12:47

    prosím, lze proplatit CÚ? Pracovník mi předložil k proplacení CÚ (na přední straně má určený dopr.prottř.AUTOBUS, ale pak se domlu
    vil s vedoucím,že pojede svým autem za cenu jízdenky autobusu)
    Musí to být někde vypsané,že mu to vedoucí dodatečně povolil?
    abych mohla proplatit jízdné v ceně autobusu?
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2010 13:19

      v.e.n.d.y.

      Re: sl.cesta určený A povoleno AUV
      Podle ZP § 185
      Požaduje-li se pro poskytnutí cestovních náhrad prokázání příslušných výdajů, a zaměstnanec je neprokáže, může mu zaměstnavatel poskytnout tuto náhradu v jím uznané výši, která odpovídá určeným podmínkám, pokud tento zákon nestanoví jinak (§ 158 odst. 3)....takže bych zjistila cenu jízdenky a proplatila mu ji....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).