Hlavní navigace

DPH

  • (neregistrovaný) 85.207.91.---

    1. 10. 2010 14:42

    Prosím o radu. Polská firma nám fakturuje pronájem výstavní plochy a další náklady na výstavu, která se uskuteční v Polsku a na Slovensku. Jak je to prosím s DPH, bude nám to fakturovat s DPH? Děkuji všem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 10. 2010 15:35

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH
      § 10b ) ZDPH místo plnění při akci jako je výstava , veletrh
      je tam, kde se akce skutečně koná.
      pokud v Posku tak fakturují s polskou dph,
      pokud na Slovensku, fakturují se slovenskou dph.
      dáte včetně dph do nákladů, jde mimo vaše přiznání k dph

    • 4. 10. 2010 8:47

      LL (neregistrovaný) 85.207.91.---

      Re: DPH
      Děkuji moc, ale ještě se zeptám a pokud polská firma není na slovensku zaregistrovaná k plátcovství, tak to bude bez DPH? Děkuji

    • 4. 10. 2010 9:20

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH
      místo plnění je stále v Polsku, nevím jestli podle polských zákonů se nemusí přihlásit jako plátci daně a odvést tam dph

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).