Re: faktura-náhradní plnění
odebrané výrobky dle §18 vyhl. 518/2004 Sb. jsou pro sleva pro úřad práce.Pokud máte více než 25 zamců jste podle §83 zákona č.435/2004Sb povinni zaměstnat 4% ID.Jinak odvádíte ÚP penízky.Do plnění se počítají ČID a zboží s chráněných dílen.Výpočet jde přepočteného stavu zaměstnanců.
Re: faktura-náhradní plnění
nevím jestli si rozumíme.my jsme malá firma o 5 lidech.od nás si objedná firma zboží my ho tam dovezeme fakturu vystavíme na firmu,která je družstvo invalidů a ta to přefakturuje na tu firmu,která od nás vzala výrobky.tak nevím jestli my máme něco někde odvádět.snad jsem to napsala k pochopení.děkuji
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
Prodal byt, aby mohl pražit. Dnes má Michal jednu z nejlepších káv v Evropě
Počet sledujících je přežitek. U mikroinfluencerů hledejte brand fit, radí odbornice
Kdo má status umělce, může od státu opět dostat až 90 tisíc korun
Berňák rozesílá informace o výši daně z nemovitostí na rok 2026
7. 10. 2010 12:32
mám dotaz jak je s to s náhradním plněním a ty výhody,jsou pro koho.
My dovezeme zboží do firmy,a ta chce fakturu dát přes invalidy.a oni pak fakturují té firmě.kdo má výhody?my fakturujeme běžně jako každou jinou fakturu,je to tak?my z toho výhody nemáme?děkuji