Hlavní navigace

Vystavené faktura, DPH

  • 82.99.166.---

    19. 10. 2010 8:48

    Prodáváme zboží německému plátci DPH na fakturu, zboží jsme prodali u nás (a taky u nás bylo použité). NA fakturu uvedu jeho inicály. Musím tam taky uvést nějakou poznámku, že jsme zboží nikam nevyváželi?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 10. 2010 12:01

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Vystavené faktura, DPH
      dopsala bych, že se nejedná o dodání zboží do EU dle § 64,
      ale o tuzemské plnění s odvodem 20% na ř. 1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).