Hlavní navigace

Obrat dph

  • (neregistrovaný) 88.100.251.---

    4. 11. 2010 17:02

    Klient podniká podle §7 a pronajímá soukr.byt podle §9. Počítá se do obratu pro dph i příjem podle té 9?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 11. 2010 22:49

      Karel50 (neregistrovaný) 88.103.70.---

      Re: obrat dph
      Teď mám nového klienta, kterému berňák spočítal, když má příjmy větší než 1 mega ze §7,9 a 10 je plátce a hned mu napsal registraci

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).