Hlavní navigace

Úrok z hypotéky

  • (neregistrovaný) 78.102.215.---

    15. 11. 2010 6:46

    Dobrý den. Mohu si uplatnit úroky zaplacené z hypotéky
    na koupi bytu (jsem vlastníkem) i když v něm nemám
    trvalé bydliště? Ale žiji v něm. Děkuji moc za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 11. 2010 8:51

      MarieH (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Úrok z hypotéky
      Ano můžete,
      586/1992 Sb., § 15 odst. 3 a 4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).