Hlavní navigace

Revitalizace zemědělské farmy Španělsko

• (neregistrovaný) 192.168.1.---

30. 10. 2011 12:08

chtěl bych za pomocí solidního investora - tichého společníka zakoupit na španělském venkově některou ze starých zemědělských farem a tuto pak revitalizovat na rurální ekohotel s hipoturistickým centrem a smíšenou ekoagrofarmou. nabízejí mi několik vhodných farem, např. 107 ha farmu s kamennými domy 600 + 200 m2 a plantáží cca 3000 keřů s naočkovaným podhoubím lanýžů za 246 000 €, 145 ha farmu za 600 000 € nebo 240 ha farmu za 735 000 € v oblasti www.maestrazgo.org nebo např. 110 ha farmu ( 1700€/ha ) v oblasti www.matarranya.org ( aragónské toskánsko ).požaduji všek odklad splátek o 3 roky.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 11. 2011 7:36

buffalo (neregistrovaný) 90.181.68.---

co tím myslíš jezevče, tím spamem...??? jaký spam...??? zaslal jsem ti to snad do tvé soukromé pošty...???!!!

• 1. 11. 2011 12:21

jezevec (neregistrovaný) 213.151.87.---

vzhledem k tomu, že váš text ve složce "poradna" neobsahuje žádný dotaz, zmiňujete se sice o "tichém společníkovi" ale neuvádíte zda ho sháníte, neuvádíte kolik po něm chcete peněz a za jakých podmínek a s jakým ručením - - - zato inzerujete odkaz na webové stránky s reklamou, jsou to typické znaky spamování diskusí.

nevíte náhodou zda je dobrý obchod www blablabla com? kamarád tam koupil dva mobily ale je úžasně spokojenej, doporučili byste mi to? a co farma ve španělsku?

• 15. 11. 2011 12:20

buffalo (neregistrovaný) 90.181.68.---

já myslím, že je zcela evidentní, že toho solidního tichého společníka sháním...!!! a uvedl jsem tam sice jisté webové stránky ale ty nejsou vědomým odkazem na žádné konkrétní firmy, ale na kraj jako takový, aby si případný čtenář mohl udělat jakous, takous představu o oblasti. a cena za farmy tam uvedena je. ostatní náklady na revitalizaci lze přece již dohodnout s případným investorem, ne ? je tam uvedeno vše základní, jen je třeba si to pořádně přečíst a ne bazírovat na nepodstatných maličkostech ! 

• 15. 11. 2011 18:19

Rop

Já bych to uzavřel tím, že když taháte tento plevel po ostatních diskuzích, tak jste spam.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).