Hlavní navigace

Změna sazby DPH?

  • (neregistrovaný) 88.102.124.---

    5. 1. 2011 10:44

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se bude se v průběhu roku 2011 měnit sazba DPH u služeb bytové výstavby ze snížené na základní? (§48 ZDPH)?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 1. 2011 12:48

      LeaX (neregistrovaný) 88.102.191.---

      Re: Změna sazby DPH?
      Zda se v průběhu roku změní sazba DPH, to Vám asi nikdo neřekne, ale aktuálně určitě ne, v novele od 01.04.2011 také ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).