Hlavní navigace

Doprava v EU a DPH

  • (neregistrovaný) 80.188.226.---

    5. 1. 2011 12:31

    Dobrý den,

    český plátce bude fakturovat českému plátci dopravu, která se uskutečnila pouze v Polsku.
    Jaké dph ?
    Děkuji za reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 1. 2011 13:42

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: doprava v EU a DPH
      podle mě je fakturace dle § 9/1 kdy místo plnění při poskytnutí služby je sídlo příjemce služby. sídlo příjemce je v ČR, tak odvod 20% na ř. 1 DP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).