Nemoc

  • (neregistrovaný)

    6. 1. 2011 7:35

    Prosím o radu, mám zaměstnankyni, která 10.12.2010 ukončila RP. Měla nastoupit do práce, ale 13.12.2010 nastoupila na nemocenskou. Hrubá mzda 15.000,- Kč. Musím spočítat průměr, abych ji mohla spočítat náhradu. Nejsem si jistá, jestli postupuju správně, beru 15.000,- Kč, vydělím 184 hod a mám průměr na hodinu, se kterým budu dál pracovat.Moc děkuji všem

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 1. 2011 9:14

      ina (neregistrovaný)

      Re: Nemoc
      Jmenovaná již 13.12.2010 nebyla Vašim zaměstnancem, takže vy ji náhradu za prvních 14 kal.dnů nevyplácíte. Nemocenská ji pak náleží od 15 dne a k té vyplníte přílohu pro OSSZ.

    • 6. 1. 2011 9:40

      all (neregistrovaný)

      Re: Nemoc
      No a z čeho soudíte, že nebyla již zaměstnancem ? Ukončení "RP" není ukončení prac. poměru, ale ani rodičovské dovolené, takže vlastně nevíme, co paní ukončila , protože eventuelní ukončení pobírání rodičovského příspěvku neznamená automaticky ukončení rodičovské dovolené. Takže odpověď může být až tazatelka napíše řádně, o co vlastně šlo.

    • 6. 1. 2011 9:48

      LL (neregistrovaný)

      Re: Nemoc
      Omlouvám se za nepřesnosti, ukončila rodičovskou dovolenou, měla na 3 roky a měla nastoupit do zaměstnání. Není s ní ukončen pracovní poměr.
      Děkuji moc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).