Hlavní navigace

Ukončení PP ve zkušební době-nemoc

  • (neregistrovaný) 89.29.124.---

    13. 1. 2011 21:37

    Zaměstnanci končí pracovní poměr 18.1.20011, nastoupil 6.1. na nemocenskou, chceme s ním ukončit PP, kdy můžeme? Dle Zákoníku Práce §66 nemohu prvních 14dní ukončit, ale od roku 2011 je pracovní neschopnost 21dní (placena firmou), tedy platí, že až 22den pracovní neschopnosti mohu ukončit PP, když včas zaměstnanci předám výpověď? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).