Hlavní navigace

Náhrada za svátek - turnusový provoz

  • (neregistrovaný) 77.78.84.---

    17. 1. 2011 11:48

    Hezký den, musím vyplatit zaměstnanci, pracujícímu krátký - dlouhý týden, náhradu za svátek (konkrétně 25 a 26. 12)? Plán směn stanovuje na tyto dny volno pro všechny. Takže bych řekla, že to pro nás není obvyklý pracovní den (§ 115/3 ZP). Děkuji,

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).