Re: Zadání faktury z loňského roku Money
Money mám, v nejnovější verzi. U přijatých faktur, které mají zdanitelné plnění nižší než vystavení se před uložením objeví hláška: Datum uplatnění DPH musí být vyšší nebo rovno datu vystavení. A pak máte na výběr buď OK... nebo ZPĚT.... Když dáte OK, doklad se normálně uloží. Je to opatření pro případ, který bude platit od 1.4., kdy budeme moct DPH uplatnit až v tom okamžiku, kdy budeme mít doklad "v ruce".
U vystavených faktur mi to tedy nehlásí nic. Fakturu se ZDP v r. 2010 vystavte v roce 2010 s datem vystavení v lednu. Tam není žádný problém.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Dohlášení údajů zaměstnance: Videonávod radí, jak na to krok po kroku
Kdy musí důchodci podat daňové přiznání a zdanit svůj důchod?
Stačilo pár úprav posudků pro invaliditu v počítači a lidé získali dávky
Kolové nápoje: Od lékárnických tajností k miliardovému marketingu
Pracujícím důchodcům se zas bude zvyšovat penze, sleva na pojistném jim navíc zůstane
Jediná chyba v přehledu může znamenat zbytečné tisíce navíc
24. 1. 2011 18:53
Dobrý den,
prosím o radu, kdo mi může pomoci? ;-)
Potřebuji poradit, jak mám zadat fakturu přijatou, která je vystavena v r.2011, ale se zdanitelným plněníim 31.12.2010. Money mi nechce zadat fakturu se zdanitelným plněním nižším, než je datum vystavení. Ale to je přeci možné, ne?
Potřebuji i vystavit fakturu v lednu se zdanitelným plněním 31.12.2010 a také mi to hlásí chybu :-(
Předem děkuji.