Re: nesedí mě zásoby a inventura skladu
Nechápu, jak můžete vést sklad B v daňové evidenci. Tam jde do nákladů to, co je zaplacené. Nezáleží jestli to je prodané (spotřebované) nebo to je na zásobách.
V přehledu o majetku a závazcích - bude vše, co jste zaplatili. V inventuře jen to, co je na skladě. Nemá to návaznost.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Tropické teploty jsou tady. Pro zaměstnavatele začínají platit důležitá pravidla
Rodinná firma: Časovaná bomba, které nikdo nevěnuje pozornost
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Pozor na podvodné faktury: Jménem portálu Živéfirmy.cz se šíří falešné výzvy k úhradě
Novinka pro zaměstnavatele: Od července přichází předregistrace zaměstnanců
TikTok Shop mění fungování influencer marketingu
21. 2. 2011 20:01
dobrý večer,vedu DE sklad B, vyjela jsem si Přehled o majetku a závazcích a v položce zásoby mám jiné číslo než když si vyjedu inventuru skladu - kde mám hledat chybu.děkuji Raduš