Hlavní navigace

Slovák-daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 90.177.232.---

    14. 3. 2011 10:46

    Dobrý den,
    mám udělat DP Slovákovi. Příjem v ČR od 9-12/11, 1-7/11 má příjem v SR, 8/11 na úřadu prácev SR.

    Mohu mu udělat DP? pokud ano mohu uplatnit celou nezdanitelnou částku. Vůbec si s tím nevím rady.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 3. 2011 11:42

      Mara Jade (neregistrovaný) 194.25.102.---

      Re: Slovák-daňové přiznání
      Dobrý den,
      podívejte se na § 2 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).