Hlavní navigace

Zahr.faktura v EUR plátci DPH

  • (neregistrovaný) 85.71.1.---

    25. 3. 2011 8:42

    Dobrý den,

    prosím, může být faktura za služby vystavená na Slovensko v EURech bez DPH? Odběratel na SR je plátcem DPH.
    Musí na faktuře figurovat i české koruny?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2011 11:44

      Evíku (neregistrovaný) 193.165.64.---

      Re: Zahr.faktura v EUR plátci DPH
      Dodání zboží do jiného členského státu EU je od DPH osvobozeno dle § 64. Já na zahraničních fakturách vždy částku v Kč uvádím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).