Hlavní navigace

Formulace-kdy končí PP okamž.zrušením

  • (neregistrovaný) 94.229.94.---

    11. 4. 2011 7:29

    se zaměstnancem okamž.rušíme PP dle §55 1b)
    do dopisu píšu:
    pp končí dnem doručení nebo tam napíšu dnem, který se dle ZP za den doručení považuje, nebo se tam píší obě dvě formulace?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 4. 2011 10:04

      pája

      Re: formulace-kdy končí PP okamž.zrušení
      PP končí dnem doručení nebo dnem, který se za tento den považuje dle § 336 ZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).