Re: pohoštění a DPH
Podívejte se na judikát Evrop.soudního dvora ve věci AstraZeneca, možná v tom najdete návod na odpočet DPH případně neodpočet.
Neznám podrobnosti poskytnutí občerstvení.
http://curia.europa.eu/jurisp/cgi-bin/form.pl?lang=cs&newform=newform&Submit=Vyhled%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD&alljur=alljur&jurcdj=jurcdj&jurtpi=jurtpi&jurtfp=jurtfp&alldocrec=alldocrec&docj=docj&docor=docor&docdecision=docdecision&docop=docop&docppoag=docppoag&docav=docav&docsom=docsom&docinf=docinf&alldocnorec=alldocnorec&docnoj=docnoj&docnoor=docnoor&radtypeord=on&typeord=ALL&docnodecision=docnodecision&allcommjo=allcommjo&affint=affint&affclose=affclose&numaff=&ddatefs=&mdatefs=&ydatefs=&ddatefe=&mdatefe=&ydatefe=&nomusuel=&domaine=FISC&mots=ob%C4%9Bd+odpo%C4%8Det&resmax=100
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
21. 4. 2011 9:28
Dobry den,
CZ firma hradila obed s holandskym reditelem sesterske holandske firmy. Vzhledem k tomu, ze bude naklad prefakturovan sesterske spolecnosti, je mozne uplatnit DPH na vstupu ?
Dekuji.