Re: ELDP elektronické podání
A vy vyplňujete data do FormFilleru ručně? Neumožňuje Váš účetní program export dat ve XML formátu? Pak by se ta data jen natáhla do FF a byly by tam všechny ELDP najednou. Mám jich takhle necelých 200.
Teď jsem zkoušela přidávání dalších tiskopisů ručně a fungovalo mi to bez problémů - i po vyplnění se neztratily ... akorát se ty předchozí zarolovaly nahoru, ale to určitě nebude ten problém :-))
Re: ELDP elektronické podání
Netuším ... zatím mi 200 stačilo. :-))
Ale zkuste si ty svoje načíst třeba 10x za sebou a uvidíte jestli Vás to stopne nebo ne.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
28. 4. 2011 10:15
Konečně se mě podařilo zprovoznit elekronické podání ELDP, ale umím zatím poslat jen po jednom, nedaří se mě odeslat víc ELDP najednou. Prosím někoho, kdo to posílá přes Form Filler Software 602, jak tam dostanu víc ELDP najednou. Když tam přidám opakující sekci, tak se mě sice objeví nový prázdný formulář, ale když ho vyplním, tak se ztratí ten první. Nevím co dělám špatně.