Hlavní navigace

Příplatek za zastupování

  • (neregistrovaný) 85.71.241.---

    28. 4. 2011 13:09

    Dobrý den,
    prosím o radu. Při dlouhodobém zastupování za nemocnou kolegyni - práce v pedagogicko-psychologické poradně - je nárok na nějaký příplatek za zastupování? Její pracovní náplň je stejná, jen teď nelze stíhat vlastní i její práci, a proto je nutné vypracovávat papíry i doma.
    Děkuji Vám za radu či odkaz na nějaký zákon.
    Hezký den.
    Lenka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 4. 2011 14:40

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Příplatek za zastupování
      Příplatek za zastupvání nový ZP pro odměňování platem neřeší . ( dříve § 6 zákon o platu).Závisí to tedy na posouzení Vaším nadřízeným, jak ohodnotí tuto práci, kterou vykonáváte navíc, ev. v přesčasech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).