Hlavní navigace

Odpočet na studenta - mzdy

  • (neregistrovaný) 81.200.56.---

    3. 5. 2011 13:30

    Prosím vás, poradíte mě, zda jsem udělala správně odpočet ve mzdě. V měsíci březnu 2011 mě donesl zaměstnanec potvrzení školy, že jeho syn ukončil na vlastní žádost studium na vysoké škole ke dni 2.3.2011. Já jsem tomuto zaměstnanci ještě za měsíc březen uplatnila ve výplatě odpočet na dítě ve výši 967,- Kč. Je to správně? Nebo už na to neměl nárok?
    Děkuji za vaše reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 5. 2011 14:00

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Odpočet na studenta - mzdy
      Posuzuje se stav k 1. dni v měsíci. Za březen ještě má nárok.

    • 3. 5. 2011 14:01

      markov (neregistrovaný) 82.114.193.---

      Re: Odpočet na studenta - mzdy
      Na počátku měsíce (1.3.) byly podmínky splněny - § 35c odst.10, máte to správně.

    • 3. 5. 2011 14:53

      Marta T. (neregistrovaný) 81.200.56.---

      Re: Odpočet na studenta - mzdy
      Mockrát vám děkuji za reakci, znejistěla jsem, zda to mám správně.

    • 19. 10. 2011 11:41

      Jarka P. (neregistrovaný) 95.85.240.---

      Re: Odpočet na studenta - mzdy
      potvrzení školy, že jeho syn ukončil na vlastní
      >žádost studium na vysoké škole ke dni 2.3.2011.

      Udělala jste to správně, odpočet se neprovádí až od dubna

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).