Žádost o dotaci

  • (neregistrovaný)

    10. 5. 2011 12:30

    Dobrý den,
    zatím jsem o získání dotací z různých fondů jen slyšela, šlo to kolem mě.
    jsme malá firmička a žádáme o dotaci z fondu životního prostředí na hmotný majetek. Zpracování a podání žádosti za nás zprostředkuje jiná firma. Za zpracování mi přišla první faktura
    a nevím kam účtovat - myslím že do nákladů - ostatní provozní výnosy nebo nějaká 518? Na podzim přijde druhá faktura a po novém roce poslední - při schválení dotace. No co bude následovat vůbec nevím neboť nevím jak to celé funguje.
    Ale o dotaci budu účtovat až v okamžiku schválení - předpis a čerpání. Četla jsem na toto téma tady příspěvky. Na internetu jsem
    hledala a vysvětlení pro blbé jako jsem já, jsem nikde nenašla. Nevíte někdo nějaký odkaz na účtování - DPH, daň z příjmů, zařazení HM a odpisy a vše co s tím souvisí?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).