Re: Příkaz exekutora k prodeji nemovitos
Taky to tak vidím. Do dražby půjde 1/6 té nemovitosti. Dům nikdo nerozřeže a tu 1/6 si neodnese. S velkou pravděpodobností nebudou žádní zájemci o koupi. Být tetou nebo některým z dětí bych se snažila zjistit, zda nějací zájemci jsou a pokud ne, tak bych nešla do prvního kola (neskládala bych dražební jistotu), ten podíl na domě se nevydraží a za čas bude druhé kolo se sníženou cenou.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
16. 5. 2011 16:12
Přeji hezký den, má teta má problém. Vlastní 3/6 nemovitosti, její tři děti vlastní každý po 1/6. Nejstarší syn (nestýká se s ním, neví kde bydlí) má nejspíše dluhy. Přišel jí dopis od exekutora na prodej nemovitosti.
A teď babo raď. Může exekutor prodat dům celý, nebo jen tu 1/6?
Nebo prostě, jak to vyřešit?
Předem děkuji za odpovědi.
S pozdravem