Hlavní navigace

Bezúplatný převod podílu

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    17. 5. 2011 15:17

    Kamarád nepotřebuje zalložené s r.o. a chce mi bezúplatně převést obch.podíl.
    lze to?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 5. 2011 15:36

      ... (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Bezúplatný převod podílu
      Vy jako nabyvatel jiného majetkového prospěchu a plátce darovací daně se podívejte do §23 z.č.151/1997 Sb.

    • 17. 5. 2011 16:24

      Slávka (neregistrovaný) 82.150.166.---

      Re: Bezúplatný převod podílu
      děkuji moc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).