Hlavní navigace

Prodej štěňat

  • (neregistrovaný) 194.212.40.---

    30. 5. 2011 11:49

    Registrovaná chovatelská stanice s jednou fenou, která má dvakrát za život štěňata - předpokládám, že při prodeji štěňat mám postupovat podle §10 odst.1 písm.a) - příležitostný příjem - mohu použít náklady % a případně jakým?
    Děkuji. Jarka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 5. 2011 13:59

      E. (neregistrovaný) 90.179.26.---

      Re: Prodej štěňat
      Spadá to pod ostatní příjmy, §10 ZDP, příjem je osvobozen, pokud ve zdaňovacím období nepřesáhne Kč 20000,-.
      Výdaje uplatníte jen prokazatelně vynaložené a jen do výše příjmů, pokud by byly vyšší, pak se k nim nepřihlíží. Takže ne %.

    • 31. 5. 2011 14:07

      P.Jarka (neregistrovaný) 194.212.40.---

      Re: Prodej štěňat
      Doufala jsem, že to půjde na %, protože větší část nákladů byla loni. Tak to mám asi smůlu...
      Děkuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).