Hlavní navigace

Výpověď dohodou + nemocenská

• (neregistrovaný) 81.30.243.---

30. 5. 2011 18:00

Dobrý den,

prosím o radu. K 31.7. mi byl z důvodu nadbytečnosti ukončen pracovní poměr. Jak to bude vypadat, když např. od počátku července budu v pracovní neschopnosti? Budu dostávat stále nemocenské dávky, nebo se musím jít nahlásit na ÚP?

Děkuji.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 5. 2011 20:20

aleš (neregistrovaný) 92.62.226.---

Re: Výpověď dohodou + nemocenská
      v zahlavi je vypoved dohodou - to neexistuje. bud je vypoved nebo dohoda.
      za dalsi. 31.7.2010? nebo 2011? byl mi ukoncen bych rekl ze 2010, tak co ted resite, kdyz uz je to davno pase. jestli jeste nebyl ukoncen, tak
      pokud na zacatku cervence pujdete marodit - coz doposud mi nikdo nevysvetlil, jak se da takhle na povel jit marodit a planovat to. ;o) ale budiz. tak vam zamestnavatel bude proplacet nemoc a pak po ukonceni k 31.7. ossz.

• 30. 5. 2011 22:13

anonymous

OT: Výpověď dohodou + nemocenská
      Aleši, vysvětlím Vám to velmi jednoduše, jak se to "plánuje". To můžete mít zdravotní problém, který Vás přímo neohrožuje na životě, nicméně je potřeba třeba operativní zákrok nebo pravidelné návštěvy v ambulanci pro odstranění tohoto problému. A Vy to pořád oddalujete a oddalujete, jak se bojíte o práci nebo výčitky zaměstnavatele, až Vás jednou propustí a pak je Vám to již jedno a jdete si dát do pořádku vlastní zdraví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).