Hlavní navigace

Odpady podle přílohy č.5

  • (neregistrovaný) 82.209.39.---

    31. 5. 2011 8:20

    Prosím o radu: Nakoupíme plastový odpad, který spadá do přílohy č. 5 k zákonu č.235/2004 Sb., nakoupíme bez DPH. My tento plastový odpad protřídíme, rozdrtíme a zpracujeme na drť polypropylenu. Dále to prodáváme. Máme to také prodávat bez DPH? Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 5. 2011 8:39

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Odpady podle přílohy č.5
      pokud po vašich úpravách vznikne nový druh výrobku, který nejlze do přílohy 5 zatřídit, pak bych fakturovala s dph

    • 8. 6. 2011 9:23

      P (neregistrovaný) 88.100.5.---

      Re: Odpady podle přílohy č.5
      §92c při dodání zboží uvedeného v příloze č. 5, včetně dodání tohoto zboží po zpracování v podobě čištění, třídění, řezání, štěpení atd. použije plátce režim přenesení daňové povinnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).