Hlavní navigace

Odstupné

  • (neregistrovaný) 194.149.115.---

    31. 5. 2011 12:55

    V březnu jsem si požádala o důchod, takže pokračuji v prac. procesu, jako důchodkyně.Dostala jsem výpověďz důvodu reorganizace- mám nárok na odstupné ve výši 3 platů. Byla mi následně nabídnutá práce v jiné profesi na dohodu o provedení práce v téže organizaci,v té době budu brát 3 měs.odstupné nebude mi zrušeno ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 5. 2011 13:03

      markov (neregistrovaný) 82.114.193.---

      Re: odstupné
      Pokud to bude skutečně DPP, tak o odstupné nepřijdete.
      Přišla byste o nej, kdybyste se vrátila zpět do PP nebo pracovala na DPČ - viz § 68 odst. 1 ZP
      "Bude-li zaměstnanec po skončení pracovního poměru konat práci u dosavadního zaměstnavatele v pracovním poměru nebo na základě dohody o pracovní činnosti před uplynutím doby určené podle počtu násobků průměrných výdělků, z nichž byla odvozena výše odstupného, je povinen tomuto zaměstnavateli vrátit odstupné nebo jeho poměrnou část."

    • 8. 6. 2011 8:57

      Cinkanova (neregistrovaný) 194.149.115.---

      Re: odstupné
      Děkuji za informaci od autor zprávy- markov

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).