Hlavní navigace

Dovoz obědů - smlouva

  • (neregistrovaný) 213.220.239.---

    1. 6. 2011 11:47

    Může zaměstnavatel uzavřít nějakou smlouvu o dovozu obědů pro zaměstnance i když zaměstnavatel poskytuje stravenky? Každý zaměstnanec by si platil oběd sám, jen by měl prostě jistotu, že jim to jídlo denně daná restaurace doveze. Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 6. 2011 14:32

      s. (neregistrovaný) 85.70.56.---

      Re: Dovoz obědů - smlouva
      Je to služba jako každá jiná, proč by nemohl? Naopak - je vidět, že se zam-tel o své zam-ce stará.

    • 1. 6. 2011 15:21

      hanile (neregistrovaný) 213.220.239.---

      Re: Dovoz obědů - smlouva
      A nevíte, jak by se tato smlouva měla jmenovat? Co všechno by měla obsahovat? Děkuji moc

    • 1. 6. 2011 16:46

      pája

      Re: Dovoz obědů - smlouva
      v daném případě by to měla bý smlouiva uzavřená mezi podnikateli dle § 269 obchod. zákoníku, odst. 2, tzv. inominátní, neboli nepojmenovaná, obecné náležitosti jsou smluvní strany,. předmět smlouvy, čas plnění, doba platnosti smlouvy, finanční úhrada plnění-kolik a jak často, případně způsoby ukončení smlouvy a asi to stačí. Smluvními partnery ale musí být restaurace a zam-tel, nikoliv zaměstnanci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).