Hlavní navigace

Invalida

  • (neregistrovaný) 88.103.154.---

    6. 6. 2011 7:41

    Je omezeno kolik si smí vydělat invalida 1.stupně na HPP? A pokud předtím na HPP nepracoval (nemá zápočťák)ani nebyl vedený na ÚP (dělal na DPČ) co chtít po něm za doklady? Stačí potvrzení od bývalého zaměstnavatele, že dělal na DPČ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 6. 2011 9:23

      zdeni (neregistrovaný) 88.103.154.---

      Re: Děkuji
      >>>Je omezeno kolik si smí vydělat invalida 1.stupně na
      >>>HPP? A pokud předtím na HPP nepracoval (nemá
      >>>zápočťák)ani nebyl vedený na ÚP (dělal na DPČ) co
      >>>chtít po něm
      >>>za doklady? Stačí potvrzení od bývalého
      >>>zaměstnavatele, že dělal na DPČ?
      >>
      >>Omezení mzdy pro invalidy není.
      >
      >potvrz. o zam. se musí vydat i na DoPČ (§ 313 Zp)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).