Hlavní navigace

Změna pracovní pozice

  • (neregistrovaný) 85.207.37.---

    6. 6. 2011 11:05

    Prosím, poraďte,z organiz.důvodů zaměstnanec bude převeden na jiné prac. místo, souhlasí není problém. Prosím, jaké ust.§ ZP do Dohody o změně prac.smlouvy uvedu, pouze § 40?
    Děkuji.
    I.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 6. 2011 13:03

      VH

      Re: Změna pracovní pozice
      zaměstnanec nebude převeden na jinou práci, ale s odvoláním na § 40 ZP s ním sjednáte změnu pracovní smlouvy, která bude spočívat v jiném druhu práce, než byl dosud sjednán.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).