Hlavní navigace

Výpověď daná zaměstnancem

  • (neregistrovaný) 85.119.93.---

    7. 6. 2011 14:25

    Pokud dá zaměstnanec výpověď a běží mu výpovědní doba. Je možné, aby se zaměstnanec v průběhu výpovědní doby sám rozhodl, že ji stáhne a bude neplatná? Nebo zaměstnanec může výpověď stáhnout pouze po dohodě se zaměstnavatelem? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 6. 2011 14:27

      markov (neregistrovaný) 82.114.193.---

      Re: Výpověď daná zaměstnancem
      Odpoví Vám § 50 odst. 5 zákonáku práce.

    • 7. 6. 2011 15:27

      pája

      Re: Výpověď daná zaměstnancem
      spíše bych citoval odst. 4 § 50 - pouze s jeho souhlasem, který musí být písemný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).