Hlavní navigace

Přechod z DE na vedení účetnictví

  • (neregistrovaný) 88.100.219.---

    9. 6. 2011 15:55

    KOlik je prosím hranice, kterou nesmím překročit abych nemusela vést účetnictví ale stačí vést DE?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 6. 2011 16:18

      r (neregistrovaný) 83.208.225.---

      Re: Přechod z DE na vedení účetnictví
      Máte to na této stránce níže.
      Viz §1 zákona o účetnictví - 25 000 000 Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).