Hlavní navigace

Sleva na dani za studenta?

  • (neregistrovaný) 88.100.226.---

    12. 6. 2011 18:25

    Prosím o názory,dcera ukončila VŠ - st.závěr.zkouška 10.6.,potvrzení o studium bylo na celý semestr - do 31.8.Do kdy si moho uplatnit slevu na dani z příjmů?Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 6. 2011 6:42

      jasná (neregistrovaný) 78.157.177.---

      Re: sleva na dani za studenta?
      Naposledy se uplatní v kalendářním měsíc následujícím po kalendářním měsíci, v němž dítě ukončilo vysokoškolské studium, pokud dítě nevykonávalo po celý kalendářní měsíc vydělečnou činnost ani nevznikl nárok po celý kalendářní měsíc nárok na podporu v nezaměstnanosti. Viz § 14 odst. 2 zák. č. 117/1995Sb.
      Takže naposledy uplatníte daňové zvýhodnění za měsíc červenec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).