Hlavní navigace

Brigáda

  • (neregistrovaný) 213.155.232.---

    14. 6. 2011 10:27

    Dobrý den, může mi někdo prosím poradit, od kolika let je možno zaměstnat brigádníka? Je hranice 15, nebo 16 let a kde bych našla oporu v zákoně?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 6. 2011 10:42

      markov (neregistrovaný) 82.114.193.---

      Re: Brigáda
      Zkuste zákoník práce - § 6.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).