Hlavní navigace

Fakturace do JČS-prosíííím

  • (neregistrovaný) 89.29.6.---

    14. 6. 2011 10:54

    Dobrý den, když fakturuji zboží do JČS, tak fa vystavuji bez DPH a uvedu text: Osvobozené plnění dle § 64 zákona o DPH? Když fakturuji službu do JČS, tak fa taktéž bez DPH a text:osvobozené plnění dle § 9 zákona o DPH?Oba jsme plátci DPH.Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 6. 2011 11:38

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Fakturace do JČS-prosíííím
      ano,ř. 20 a souhrnné
      ř. 21 a souhrnné

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).