Hlavní navigace

Opravný daňový doklad

  • (neregistrovaný) 193.165.104.---

    14. 6. 2011 13:23

    Dobrý den, nemůžeme se shodnout v tom, jestli je potřeba chtít opravný daňový doklad vrátit potvrzený tak jak jsme bylo zvykem u dobropisů.
    Jaký je Váš názor?
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 6. 2011 13:40

      kamarádka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Opravný daňový doklad
      Pokud snižujete daň a tím svoji daňovou povinnost tak ano
      § 42 odst.3b
      snížení si uplatníte až v období, ve kterém máte OD potvrzený

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).