Hlavní navigace

Údaje dle § 33 DPH

  • (neregistrovaný) 89.190.90.---

    15. 6. 2011 22:49

    fakturuji mimo tuzemsko a na fa uvádím bez DPH §10b, stačí to nebo co tam mám ještě uvést??? jedná se o něměckého příjemce služby - plátce DPH. V § 33 je toho nějak mnoho. děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 6. 2011 7:03

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: údaje dle § 33 DPH
      uvedla bych v přiznání v ceně bez daně a odkazem na tento paragraf a náš zákon o DPH, jejich a vaše DIČ atd., datum uskutečnění služby, vystavení fa..., revers u příjemce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).