Hlavní navigace

Diety

  • (neregistrovaný) 89.190.64.---

    16. 6. 2011 9:23

    Dobrý den, zaměstnanec pracuje ve stavební firmě na různých stavbách. V pracovní smlouvě má uvedeno místo výkonu práce je dle potřeb zaměstnavatele, místo a čas nástupu do práce vždy určí zaměstnavatel. Má zaměstnanec nárok na diety?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 6. 2011 9:40

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Diety
      § 34:
      (2) Není-li v pracovní smlouvě sjednáno pravidelné pracoviště pro účely cestovních náhrad, je pravidelným pracovištěm místo výkonu práce sjednané v pracovní smlouvě. Jestliže je však místo výkonu práce sjednáno šířeji než jedna obec, považuje se za pravidelné pracoviště obec, ve které nejčastěji začínají pracovní cesty zaměstnance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).