Hlavní navigace

Čerpání D po MD

  • (neregistrovaný) 88.102.0.---

    17. 6. 2011 10:19

    Dobrý den, mám prosbu. Ukončila jsem MD budu čerpat dovolenou pře nástupem na RD a to do 19.7.2011. Musí mi zároven zaměstnavatel zaplatit i i dva svátky 5.7. + 6.7. ?
    Děkuji všem za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 6. 2011 10:24

      loggan (neregistrovaný) 194.116.224.---

      Re: Čerpání D po MD
      Ano bude muset Vám svátky zaplatit - do dovolené se nezapočítávají - viz § 219 odst. 2) zákoníku práce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).