Hlavní navigace

Prodej software neplátcem DPH do EU

  • (neregistrovaný) 90.183.74.---

    21. 6. 2011 12:02

    Kdyz prodam software odberateli z jineho statu EU (Slovensko), vznikne mi tim automaticky povinnost prihlasit se -registrovat k DPH ?Jsem OSVČ neplátce DPH
    Díky :-)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 6. 2011 15:45

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Prodej software neplátcem DPH do EU
      SW je služba, takže bych řekla že ano
      §94
      (11) Osoba povinná k dani se sídlem nebo místem podnikání v tuzemsku, která poskytuje služby s místem plnění v jiném členském státě podle § 9 odst. 1, se stává plátcem dnem poskytnutí těchto služeb, pokud povinnost přiznat a zaplatit daň vzniká příjemci služby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).