Hlavní navigace

Kolik staci na 2 letou variantu?

  • (neregistrovaný) 193.86.182.---

    23. 6. 2011 11:21

    Dobrý den, když bych chtěla zůstat na rodičovské jen 2 roky, kolik musím mít příjem? A z jakého období se toto počítá? A když jsem OSVČ vedlejší čin. a jsem zaměstnaná.. sčítají se příjmy? Mockrát děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 6. 2011 14:37

      ... (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Kolik staci na 2 letou variantu?
      Když vám nestačí články pro laickou veřejnost publikované v masmediích včetně netu, tak si info vyzobejte přímo z právních předpisů: §30/1a z.č.117/1995 Sb. v návaznosti na §18-§22 z.č.187/2006 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).