Hlavní navigace

VF na Slovensko, za poskytnuté služby

  • (neregistrovaný) 46.13.22.---

    27. 6. 2011 10:14

    Dobrý den, jen pro kontrolu, fakturovali jsme službu, kterou jsme prováděli na území SK a fakturovalo se to firmě se sídlem na Slovensku a jsou rovněž pklátci DPH. Faktura vystavena bez DPH, c přiznání k DPH uvedeno na řádku 21 a jelikož je to služby, tak se souhrnné hlášení nevystavuje. Je to tak?
    Za odpověď předem mockrát děkuji. jana D

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 6. 2011 11:42

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: VF na Slovensko, za poskytnuté služb
      pokud máte v ř. 21, tak musíte udělat souhrnné - § 9/1
      podle mne mělo být na ř. 26 bez daně a bez souhrnného

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).