Hlavní navigace

Prodej auta - PROSÍM

  • (neregistrovaný) 85.70.172.---

    27. 6. 2011 10:50

    Dobrý den, prosím o radu, vůbec si nejsem jistá: v r.2007 jsme koupili os. auto s DPH, nyní ho prodáváme (již odepsáno), jsme plátci DPH, nevím zda fakturovat prodej s DPH nebo bez DPH, pokud s DPH tak nak jaký řádek do přiznání? Předem děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 6. 2011 13:45

      Eva B (neregistrovaný) 89.203.198.---

      Re: prodej auta - PROSÍM
      V roce 2007 jste neměli nárok na odpočet DPH při pořízení osobního auta a tak nyní prodáváte také bez DPH §62 odst 2
      přechodná ust.87/2009 bod 3. V DP řádek 50 a 51

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).