Hlavní navigace

Pokladní doklad za 11 tisíc,co s tím?

• (neregistrovaný) 195.250.143.---

28. 6. 2011 13:05

dobrý den, prosím o radu
    zjistila jsem, že už v dubnu mám pokladní doklad= zjednodušený daňový doklad, jenže celková cena je jedenáct tisíc, a je tam DPH a to už je za duben uplatněné
    co teď s tím?
    děkuji za radu

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 6. 2011 13:26

V. (neregistrovaný) 77.240.96.---

Re: pokladní doklad za 11 tisíc,co s tím
      Kontaktovat účetní dodavatele a domluvit se s ní na vystavení daňového dokladu. Nebo zajít k dodavateli a nechat od něj doplnit potřebné údaje na již vystavený doklad.

• 28. 6. 2011 13:45

Ivaa (neregistrovaný) 195.250.143.---

děkuji za radu, zkusím to, i když je to alza
      a na www.alza.cz mají, že nic nepředělávají
      už jim píšu
      díky

• 28. 6. 2011 14:21

V. (neregistrovaný) 77.240.96.---

Vidíte, na na jejich stránkách našla, že ve vyjímečných případech mohou opravy provést. Proto jsem radila, obrátit se přímo na účetní.

http://www.alza.cz/Publish.asp?idpm=527
      # Je možné žádat opravu účetního dokladu?
      * Ve výjimečných případech ano. Je možné opravit špatně vyplněné IČ, DIČ, jméno či adresu. Není bohužel možné žádat změnu z jedné firmy na druhou, případně z firmy na fyzickou osobu a opačně. Přijďtě buď osobně na prodejnu spolu s původním dokladem, nebo zašlete tento doklad poštou spolu s informacemi, co potřebujete opravit + ofrankovanou obálkou se zpáteční adresou. Případně odešlete svou žádost na registrace@alza.cz

• 28. 6. 2011 14:36

jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

Pokud myslíte ten rádoby "doklad z benzínky" co teď zasílájí, tak splňuje náležitosti daňového dokladu i když vypadá hrozně a musí se ofotit.

• 28. 6. 2011 14:48

jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

A teď když jsem nasadila brýle jsem přečetla, že daňový doklad A4 si můžete sami vytisknou v sekci můj účet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).