Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
Firmy musí řešit zmatek v hlášení zaměstnanců. Chyba v systému poslala špatná data
Chytila páječku za pálivý konec, přesto se nevzdala. Dnes tvoří unikáty z cínu i skla
29. 6. 2011 23:27
4.6.11 jsem si objednala zboží z českého internetového obchodu http://www.bavlnka.eu, kde je u zboží uvedena \"dostupnost 5-10 dní\" a ve \"Všobecných obchodních podmínkách\" daného obchodu je blíže uvedeno \"Dodací lhůta je od 3-14 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.\"
Zboží bylo tentýž den elektronicky zaplaceno.
Majitelka se nejprve na mé emaily ohledně dodání zboží neozývala, konečně 20.6.11 mi emailem odpověděla: \"Dobrý den,zásilka se zpozdila od dodavatele,zjistím co se děje a hned jak budu něco vědět,tak vám napíšu.Omlouváme se za zpoždění,bavlnka.\"
Dnes je 29.6.11 a zboží ani zaplacenou částku 1203 Kč nemám. Je možno doporučeným dopisem od smlouvy odstoupit a požadovat vrácení peněz zpět na účet?