Hlavní navigace

DPP a exekuce

  • (neregistrovaný) 89.24.43.---

    2. 7. 2011 12:01

    Dobrý den,

    prosím - jak u DPP ? dříve se u DPP srážky na základě exekuce neprováděli . Nemohu najít jak v roce 2011.

    Děkuji za odpověď

    I.V.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 7. 2011 15:03

      ... (neregistrovaný) 94.138.99.---

      Re: DPP a exekuce
      Při starém. Srážky z DPP se provádějí pouze pokud jsou vypláceny vedle mzdy (§277/2 OSŘ), jinak ne (chbí v §299/1 OSŘ)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).