Hlavní navigace

Přechod na plátce DPH

  • (neregistrovaný) 90.177.106.---

    3. 7. 2011 18:19

    Dobrý den, od 1.7. jsme se stali plátci dph z překročení obratu. Co vše si můžeme uplatnit v první přiznání z předešlých měsíců a jak tyto věci zaúčtovat? Vedeme účetnictví, to mám zboží přeúčtovat na účty 343 zpětně?

    moc děkuji Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 7. 2011 19:02

      V. (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: přechod na plátce DPH
      ZDPH
      Nárok na odpočet daně při registraci a zrušení registrace
      § 79

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).